Planista transportu

Agata S.A.

Wola Krzysztoporska K. Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Awizacja dostaw z magazynu do salonów sprzedaży;
  • Tworzenie zleceń transportowych w systemie WMS;
  • Dbałość o prawidłową obsługę zamówień i terminową wysyłkę towarów do salonów sprzedaży;
  • Bieżący kontakt z przewoźnikami w zakresie zleconych przewozów;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów transportowych;
  • Stała współpraca z Działem Logistyki w Centrali firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w obsłudze systemów WMS;
  • Elastyczność (praca w systemie zmianowym);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Praca pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Dobrą atmosfera pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka