Junior C# Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz tworzenie oprogramowania
  • Łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą
  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka i kierunki pokrewne)
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka C#
  • Praktyczna znajomość technologii .net
  • Dobra znajomość T-SQL
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2008\2010
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie oraz w piśmie)

Dodatkowe atuty:

  • Zawodowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C#
  • Znajomość języka C++
  • Znajomość XML
  • Znajomość UML
  • Znajomość TDD (Test Driven Development)

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie