Doradca Klienta ds. HoReCa

Selgros Cash&Carry

Opis stanowiska

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych,

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,

  • Prezentacja oferty firmy zgodna ze standardami firmy,

  • Realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych,

  • Profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego,

  • Praca w biurze na hali sprzedaży, kontakt telefoniczny z klientem, spotkania handlowe z klientami na terenie hali sprzedaży.

Wymagania

 Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie w sprzedaży artykułów FMCG,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE),

  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid),

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

  • Pracę w rozwijającym się segmencie rynku,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • Zniżki pracownicze.

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Sprzedaż / Obsługa klienta