Specjalista ds. rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Opis stanowiska:

    Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę

  • Selekcja otrzymanych aplikacji oraz organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • Raportowanie i analiza efektywności procesu rekrutacji i selekcji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji

  • Znajomość j angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu miękkiego HR

  • Orientacja na klienta wewnętrznego i na jakość świadczonych usług

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B - Warunek konieczny

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju poprzez kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych

  • Bardzo miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy katarzyna.tomczyk@adecco.com z tematem " Specjalista ds. rekrutacji"

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry