JavaScript Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Implememtacja oprogramowania przy użyciu technologii
    • Java Script
    • HTML5
    • CSS3

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Java Script developera,
  • bardzo dobra znajomość składni języka JavaScript oraz obiektowego programowania w tym języku,
  • umiejętność pracy z kodem frontendu (HTML5, CSS3),
  • wiedza o programowaniu RWD,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego:
    • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
    • rozwój i realizacja własnych pomysłów
  • Wsparcie przełożonego i zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • możliwość pracy za granicą
  • Dofinansowania (wakacje, remont, święta)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Dogodną lokalizację z parkingiem

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie