Kierownik Zmiany Gastronomii (k/m) / FB Supervisor

Andels Łódź Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeżeli lubisz i chcesz

  • Tworzyć nowe standardy i zachwycać Gości stylem i jakością obsługi oraz poznawać nowe trendy w świecie gastronomii,

  • Szkolić i pełnić nadzór nad pracą zespołu kelnerów podczas swojej zmiany,

  • Rozmawiać z Gośćmi i potrafisz spełniać ich oczekiwania.

Wymagania

I wyróżnia Cię

  • Doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej lub hotelarskiej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • Umiejętność zarządzania i efektywnego motywowania zespołu oraz orientacja na cel

to jesteś osobą, której szukamy w VIENNA HOUSE ANDEL’S ŁÓDŹ.

Oferujemy

Zapewnimy Ci

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dofinasowanie do karty Multisport,

  • noc w Hotelu w ramach szkolenia,

  • zajęcia z trenerem personalnym,

  • comiesięczne aktywności z ZFŚS,

  • dofinasowanie do urlopu,

  • obiady pracownicze.

My pokażemy Ci jak serwować wysoką jakość, zarazimy pasją do hotelarstwa, damy Ci możliwość kontynuacji swojej kariery zawodowej.

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca, Turystyka / Hotelarstwo