Merchandiser

Carlsberg Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Co będziesz robić?

  • Zadbasz o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z ustalonymi zasadami

  • Dbać o zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów firmy

  • Aktywnie koordynować i obsługiwać akcje promocyjne w punktach sprzedaży

  • Utrzymywać dobre relacje z partnerami biznesowymi

  • Dbać o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Otwartości na współpracę za pośrednictwem firmy zewnętrznej (umowa na zlecenie)

  • Prawa jazdy kat. B od minimum roku

  • Gotowości do podjęcia pracy mobilnej

  • Silnej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celu

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

Co otrzymasz?

  • Umowę zlecenie

  • Możliwość awansu

  • Samochód służbowy

  • Szkolenia z nowoczesnych technik sprzedaży

Ostatnia aktualizacja:
03.09.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Marketing / Reklama / PR