Java Developer

Devonshire Sp. z.o.o.

Opis stanowiska

Java, Java Developer, Developer, Java SE, automotive

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w Java SE

  • znajoość Java XML Parsing, Coding

  • znajomość SQL databases, Sqlite & JDBC and Hibernate, XML ,Xquery, XSD; UML

  • znajomość narzędzi m.in. Eclipse, MyEclipse, JDeveloper, Maven& ANT, Log4J and JUnit/JTest; SWT, Swing

  • doświadczenie w OSGi (Eclipse & Equinox)

  • znajomość PostrgeSQL

  • znajomość zagadnień związanych z nawigacją (NDS, GIS)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość języka angielskieg

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bezpłatną opiekę LuxMed

  • dofinansowanie do biletów do kina, teatrów itd

  • pokoje relaksu

  • PlayStation, piłkarzyki

  • darmowy parking dla pracowników

  • kwartalne imprezy integracyjne

  • atrakcyjny pakiet relokacyjny

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • tworzenie portalu do aktualizacji map na HeadUnit

  • tworzenie aplikacji w Java działającej w chmurze Amazon

  • programowanie wg wytycznych projektowych

  • współpraca z zespołem projektowym

  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardam

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie