Senior Project Manager (rekrutacja on-line)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-7-57809

Dla naszego klienta, miedzynarodowego centrum SSC/BPO w Łodzi poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Senior Project Manager:

Zadania:
- Całościowe zarządzanie projektami finansowymi w SSC m.in z zakresu migracji procesów ( w tym: planowane budżetu, resource'ów, określenie ram czasowych projektów);
- Zarządzanie klientami wewnętrznymi;
- Współpraca z zespołem projektowym;
- Przygotowanie analiz, dokumentacji projektowej i raportowanie;
- Zarządzanie zmianą i ryzykiem;
- Monitorowanie postępów w projekcie;
- Organizacja i prowadzenie spotkań projektowych;
- Zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Wymagania:
- Doświadczenie w zarzadzaniu projektami end-2-end, w szczególności finansowymi;
- 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji;
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
- Znajomość SAP;
- Znajomość metodologii związanej z zarzadzaniem projektami będzie mile widziana;
- Ugruntowana wiedza z zakresu finansów, księgowości i procesów tranzycji;
- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (ok. 30%);
- Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z Zarządzaniem lub Finansami i Księgowością);
- Zorientowanie na współpracę z klientami wewnętrznymi, inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność podejmowania decyzji, myślenie strategiczne:
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w organizacji międzynarodowej;
- Miła i przyjazna atmosfera pracy;
- Premia roczna;
- Program kafeteryjny;
- Prywatna opieka medyczna;
- Karta sportowa;
- Ubezpieczenie na życie;
- Bony na lunch.
- Owoce i warzywa w biurze.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Finanse