Specjalista

mBank S.A.

Opis stanowiska

Nasz doradca jest odpowiedzialny za:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów

  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy

  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydata na stanowisko specjalisty oczekujemy:

  • doświadczenia w branży finansowej (mile widziane)

  • komunikatywności w kontaktach z klientami

  • kreatywności w sprzedaży

  • konsekwencji i samodzielności w działaniu

  • chęci rozwoju

Oferujemy

Naszym specjalistom oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym

  • elastyczny czas pracy

  • wdrożenie w miejscu pracy i wsparcie szkoleniowe

Jeśli widzisz się w naszym zespole wyślij swoje CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta