Dyrektor Działu Sprzedaży

Doradztwo personalne Ilona Lizak

Opis stanowiska

Dyrektor będzie odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii sprzedaży produktów i usług firmy, zarządzanie zespołem handlowców poprzez wyznaczanie celów, motywowanie, kontrolę  i ocenę wyników, wdrażanie działań korygujących, ścisłą współpracę z Zarządem firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi

  • Nastawienie na cele, świadomość biznesowa

  • Wysokie umiejętności menadżerskie, organizacyjne, osobowość lidera

Oferujemy

Firma oferuje zatrudnienie w stabilnej organizacji, samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premie), narzędzia pracy, auto służbowe, dobrą atmosferę i kulturę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta