Lider Zespołu Doradców Biznesowych

Orange Polska S.A.

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedażowym wraz z dalszą jego rozbudową

  • odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu realizacji celów biznesowych

  • dbałość o rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego (m.in. szkolenia, wdrożenie do pracy)

  • opieka i utrzymywanie relacji z powierzonymi Klientami

Wymagania

  • posiadasz działalność gospodarczą bądź jesteś gotowy, aby ją założyć

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, a doświadczenie w sprzedaży branży telco, IT, ICT i energii są Twoim dodatkowym atutem

  • charakteryzuje Cię wysoka orientacja na działanie i realizację celów sprzedażowych

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz relacje interpesonalne

  • interesujesz się rozwiązaniami IT i ICT

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • system prowizyjny uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu

  • bezpośrednią Umowę Agencyjną z Orange Polska S.A.

  • pracę dla dużej i innowacyjnej firmy

  • realne wyzwania na co dzień

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta