Spedytor - Logistyk

Biznes Partner Sp. z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

  • planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu z poszczególnymi działami

  • organizacja przewozów krajowych i międzynarodowych

  • przygotowanie oraz nadzór dokumentów związanych z transportem w ramach systemu

  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

  • wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez ścisłą współpracę z magazynami i działem logistyki

  • utrzymywanie komunikacji oraz współpraca z Klientami w zakresie organizowanych transportów

  • pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: transport, spedycja, logistyka

  • dobra znajomość usług transportowych

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość zagadnień z zakresu obiegu dokumentów zakupowych – zamówienia faktury, dok. przyjęcia/wydania itp. oraz gospodarki magazynowej

Oferujemy

  • umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu

  • udział w innowacyjnych projektach branżowych

  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia)

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • bogaty pakiet socjalny

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Ostatnia aktualizacja:
12.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja, Transport / Spedycja