IT Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Dołączając do naszego zespołu, będziesz wspierał/-a naszych Klientów w tworzeniu unikatowej przewagi biznesowej poprzez implementację systemów takich jak .NET (.net 4.6, C#, MVC).

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia związane z technologiami informatycznymi

  • Posiadanie doświadczenia w zakresie implementacji .NET (.net 4.6, C#, MVC).

  • Znajomość co najmniej jednego obiektowego języka programowania

  • Kandydat bez przeszkód porozumiewa się w języku angielskim i lubi wykorzystywać go w codziennej pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Opiekę mentora, który będzie wspierał Twoją ścieżkę rozwoju i wspólnie z Tobą poszukiwał najlepszych rozwiązań

  • Wewnętrzne i zewnętrzne kursy i certyfikacje

  • Darmowe lunch'e w biurze

  • Napoje, owoce i przekąski w biurze

  • Nowoczesny sprzęt i ergonomiczne miejsca pracy

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Imprezy firmowe i zespołowe, jak również możliwość wzięcia udziału w wielu inicjatywach sportowych

  • Pracę w międzynarodowym zespole z możliwością wyjazdów do Danii lub Norwegii

  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych: angielskiego i/lub duńskiego (dostępne dla wszystkich pracowników)

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2018

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Programowanie