Ślusarz - Operator maszyn CNC

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC oraz innych drobnych urządzeń produkcyjnych (rozciągarka, przeciągarka, tokarka ręczna, polerka, grawerka, wiertarka, itp.)

  • Samodzielna obrabianie części na podstawie rysunku technicznego

  • Ustawianie i obsługa tokarek konwencjonalnych

  • Kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC ul ukończony kurs obsługi maszyn CNC (możliwość przyuczenia),

  • Umiejętność uczenia się, słuchania i postępowania zgodnie z wymaganiami

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zdolności manualne,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • Cierpliwość, staranność, dokładność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo na pełny etat,

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze,

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2017

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż