Asystent / Asystentka Zarządu

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • administracyjne wsparcie Zarządu w pracach bieżących

  • organizacja i obsługa spotkań

  • obsługa sekretariatu

  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziana dobra znajomość języka rosyjskiego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • zdolności organizacyjne

  • komunikatywność

  • skrupulatność, terminowość, samodzielność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • telefon służbowy

Ostatnia aktualizacja:
06.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa