.NET/WEB Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie i implementację rozwiązań w oparciu o platformę .NET,

  • pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji,

  • pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,

  • brak korporacyjnej atmosfery.

Wymagania

WYMAGAMY:

  • znajomości .NET, C#, SQL,

  • znajomości ASP.NET, ASP.NET MVC, Html 4/5, CSS, JavaScript,

  • chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,

  • umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,

  • odpowiedzialności i sumienności.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów,

  • realny wpływ na przebieg i rozwiązania użyte w projektach,

  • udział w szkoleniach i konferencjach,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.02.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie