Specjalista ds. Rekrutacji

ABB Sp. z o.o.

Obecnie do naszego zespołu w Łodzi poszukujemy energicznej, samodzielnej i gotowej do wyzwań osób na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizacje projektów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli oraz działania employer branding.

Zadania:
◾Kompleksowa realizacja wszystkich procesów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli;
◾Aktywne i samodzielne prowadzenie poszukiwań bezpośrednich w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych;
◾Wsparcie w realizacji działań Employer Branding;
◾Współpraca z menedżerami wewnątrz organizacji;
◾Współpraca z instytucjami edukacyjnymi (uczelnie wyższe, szkoły średnie), zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi oraz innymi instytucjami na rynku pracy (urzędy pracy, portale pracy);
◾Tworzenie nowych i rozwój istniejących narzędzi rekrutacyjnych;
◾Kompleksowa administracja prowadzonych procesów rekrutacyjnych, przygotowywanie raportów rekrutacyjnych na potrzeby działu.
Wymagania:
◾Wykształcenie wyższe (nauki społeczne lub ekonomiczne);
◾Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych (warunek konieczny);
◾Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
◾Praktyczna wiedza z obszaru rekrutacji, selekcji i narzędzi pozyskiwania kandydatów;
◾Dobra znajomość MS Office (Word, Excel);
◾Odpowiedzialność i zaangażowanie;
◾Kreatywność i wytrwałość w dążeniu do realizacji założonych celów;
◾Elastyczność i szybka adaptacja do zmian;
◾Umiejętność zarządzania czasem i wyznaczania priorytetów;
◾Duży poziom samodzielności i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:
◾Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
◾Pracę w ambitnym, energicznym zespole i możliwość wdrażania swoich pomysłów;
◾Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
◾Pakiet szkoleń z zakresu rekrutacji oraz podnoszenia kompetencji miękkich;
◾Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (roczny kontrakt).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Human Resources