DevOps Engineer

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego  Klienta, specjalizującego się w inżynierii urządzeń przemysłowych, systemów wbudowanych, rozwiązaniach i usługach dokumentacyjnych IoT oraz dokumentacji technicznej poszukujemy DevOps Engineera

Praca w zespołach Scrum, rozwijanie monitorowanie, utrzymywanie narzędzi i  infrastruktur, współpraca z klientami.

Obowiązki:

  • Utrzymanie i ulepszenie ram automatyzacji testów opartych na Pythonie; szybkie i niezawodne testy na różnych platformach, głównie Android, Linux i iOS.

  • Konfiguracja i zarządzanie automatycznym środowiskiem testowym, skalowane ,

  • Utrzymanie i ulepszenie konfiguracji systemu Continuous Integration,

  • Wdrożenie i promowanie przepływów pracy w procesie Continuous Integration / Continuous Delivery w zespołach programistycznych,

  • Przewodzenie inicjatywom mającym na celu udoskonalenie środowiska testowego, procesów i ram automatyzacji testów,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • 5 lat doświadczenia w rozwijaniu/automatycznym testowaniu,

  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie z Agile Development, analizą wymagań i projektowaniem testów,

  • Doświadczenie w  testowaniu platformy Android, automatyzacji testów i systemami ciągłej integracji,

  • Znajomość metod testowania, praktyk, narzędzi i automatyzacji testów w środowisku Agile,

  • Rozumienie procesu tworzenia i wydawania oprogramowania oraz cyklu życia produktu.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z następującymi narzędziami i technologiami: QuickBuild, Docker, Ansible, Artifactory, Perforce, kompilatorami (gnu, clang, ninja), chmurami takimi jak AWS, OpenStack.

Oferujemy

Klient oferuje :

  • Umowę o prace,

  • Bezpośrednią stabilną współpracę, prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • Dofinansowanie do lunch’ów,

  • Służbowy laptop i telefon komórkowy,

  • Wyjścia integracyjne,

  • Możliwość odbywania podróży służbowych,

  • Możliwość realizowania projektów w jednym z zagranicznych oddziałów,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Miłą i przyjaznej atmosferze,

  • Szkolenia i programy rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie