Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych;

  • przegląd rozdzielni elektrycznych;

  • kontrola stanu infrastruktury technicznej (instalacje elektryczne oraz układy automatyki przemysłowej);

  • bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności;

  • wykonywanie wewnętrznych instalacji elektrycznych;

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie instalacji elektrycznej aparatury i sprzętu ruchomego.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie profilowe: elektryk, elektronik, elektrotechnik lub pokrewne;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i tworzenia dokumentacji elektrycznej;

  • umiejętność naprawy układów automatyki przemysłowej;

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy;

  • uprawnienia SEP do 1kV (preferowane do 20 kV);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż