Spedytor Biura Obsługi Klienta Strategicznego

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi poprzez właściwą identyfikację ich potrzeb oraz udzielanie rzetelnych i bieżących informacji handlowych, a także za rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami.

Wymagania

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

  • masz wiedzę i doświadczenie we współpracy z klientami

  • sprawnie porozumiewasz się w języku angielskim

  • swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office

  • możesz pracować na zmiany w godzinach 07:00 – 18:00

A ponadto:

  • umiesz identyfikować obecne i przyszłe potrzeby klientów

  • skutecznie rozwijasz partnerskie relacje z klientami

  • dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób

  • aktywnie poszukujesz potrzebnych informacji

  • angażujesz się w to, co robisz i chętnie udoskonalasz wyniki

  • konstruktywnie współpracujesz z innymi

  • masz doświadczenie w branży TSL

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL,

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa + premia),

  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach,

  • przyjazną atmosferę w pracy i zespół ludzi pracujący zgodnie z ideą: One Team One Gol,

  • możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego i działaniach CSR-owych firmy,

  • benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie i karta sportowa na bardzo korzystnych warunkach.

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja