Pracownik Logistyki - Operator Wózka Widłowego - Kasjer

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów

  • prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • współpraca z działami sprzedaży w zakresie transportu i alokacji towarów na hali

  • wydawanie reklamacji zgłaszanych przez klientów oraz zwrotów towarowych do dostawców

  • przeprowadzanie zgodnie z harmonogramem inwentaryzacji depozytów, palet i materiałów eksploatacyjnych

  • wprowadzanie do systemu komputerowego danych dotyczących dostaw, zamówień, zmian stanu zapasów

  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

  • mile widziane wykształcenie średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

  • dobra znajomość MS Excel

  • mile widziana aktualna książeczka Sanepidu

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Mamy Ci do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja