Doradca Finanasowy / Przedstawiciel Handlowy

RA Real Estate Gruppe

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klienta

  • Oferowanie rozwiązań w zakresie doboru usług i produktów inwestycyjnych

  • Sporządzanie dokumentacji i przygotowywanie ofert

  • Doradztwo finansowe i edukowanie Klienta w zakresie finansów i inwestycji

  • Zapewnianie najwyższej jakości obsługi i doradztwa Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Realizacja indywidualnych planów biznesowych

  • Budowanie oraz rozwijanie zespołu lokalnych pośredników

  • Współpraca w budowaniu pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży bezpośredniej usług branży finansowej

  • Umiejętność sprzedaży produktów finansowych i inwestycyjnych

  • Umiejętność aktywnego pozyskania i podtrzymania długotrwałych relacji z klientami

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedzniego rozwiązania

  • Znajomość lokalnego rynku

  • Wiedza na temat bieżącej i przewidywalnej sytuacji na rynkach finansowych

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych

  • Nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Otwartość na nowości i chęć uczenia się

  • Systematyczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, odpowiedzialność

  • Własne narzędzia do pracy (komputer lub tablet oraz telefon komórkowy)

  • Dobra znajomość obsługi MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Współpracę z niemiecką firmą, która ma solidną i stabilną sytuację finansową

  • Pracę w nowoczesnej instytucji finansowej, wsród doświadczonego personelu

  • Formę zatrudniania: umowa zlecienie/ umowa o dzieło/ własna działalność gospodarcza

  • Elastyczne godziny pracy

  • Gwarantujemy pracę w przyjaznym zespole

  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy

  • Wsparcie i możliwość kontaktu z biurem obsługi doradcy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników sprzedaży własnej oraz zespołu

  • Wieloetapowy system rozwoju kariery

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość, Ubezpieczenia