HR Business Partner

Euro Apteka Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Bełchatów

Opis stanowiska

Szukasz dynamicznej, pełnej wyzwań i nowych możliwości pracy? Czytaj dalej!

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś mistrzem rekrutacji

  • headhunting i direct search nie mają przed Tobą tajemnic

  • lubisz pracować w niestandardowy sposób

  • lubisz samodzielność w pracy i uwielbiasz wyzwania

  • masz prawo jazdy i nie straszne Ci życie w rozjazdach w pogoni za kandydatem

  • chcesz rozwijać się w obszarze szkoleń i rozwoju

  • potrafisz współpracować i budować relacje

to szukamy właśnie Ciebie!

Co będziesz robił?

  • rekrutował w terenie super ludzi do naszych aptek

  • kontrolował proces zatrudnienia wyłowionych talentów

  • miał pod kontrolą potrzeby kadrowe swojego regionu (centralna i zachodnia Polska, około 40 aptek)

  • dużo podróżował po swoim regionie – zarówno w poszukiwaniu kandydatów, jak i odwiedzając nasze apteki

  • intensywnie współpracował z Regionalnymi Managerami Sprzedaży, Kierownikami Aptek oraz Centralą w Warszawie

  • brał udział w różnych projektach rekrutacyjnych (targi pracy, współpraca z uczelniami) i rozwojowych (szkolenia, programy rozwojowe)

  • generował ciekawe pomysły wznoszące nas do rangi superpracodawcy

Oferujemy

A co dostaniesz w zamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju

  • fajną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry