Referent ds. zasobów ludzkich / Specjalista ds. rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Koordynacja procesów i samodzielne prowadzenie rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych
  • Współpraca i wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy tymczasowej
  • Wsparcie operacyjne przy organizacji spotkań z kandydatami
  • Prowadzenie niezbędnych statystyk i raportów z realizowanych procesów rekrutacji
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług pracy tymczasowej
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, sprawozdań dotyczących stanu i poziomu zatrudnienia personelu tymczasowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w realizacji projektów rekrutacji personelu tymczasowego
  • Praktyczna znajomość przepisów o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Numer referencyjny: RZL/A/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources