Technik Utrzymania Ruchu / Inżynier Utrzymania Ruchu

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych;

  • instalacja nowych maszyn i urządzeń;

  • monitorowanie realizacji planu przeglądów okresowych i remontów;

  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków;

  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn;

  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu/Inżynier Utrzymania Ruchu;

  • Wykształcenie techniczne - mile widziane studia inżynierskie;

  • Niezbędne uprawnienia SEP 1 grupa do 1 Kv;

  • Zaangażowanie;

  • Odpowiedzialność.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5000-7000 zł brutto);

  • Pakiet benefitów poza płacowych;

  • Pracę w dużej firmie;

  • Możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowego doświadczenia.

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż