Księgowy Wydatków w Podróży (Mobile Expense & Travel Accountant)

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób. Także w Łodzi zlokalizowany jest zespół księgowości pracujący dla kilku spółek w Europie.

Jako Księgowy Wydatków w Podróży dołączysz do zespołu księgowego, który zajmuje się procesami księgowymi oraz raportowaniem. Będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym środowisku poprzez interakcję z różnymi lokalnymi podmiotami z grupy Recticel, znajdującymi się w Europie. Jako Księgowy Wydatków w Podróży podlegał będziesz bezpośrednio menedżerowi tego zespołu oraz właścicielowi procesów Mobile Expense & Travel.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: księgowość, finanse, ekonomia

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel, MS Office

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Rozwinięte umiejętności analizowania danych, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy

  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Weryfikacja kosztów podróży dla różnych krajów Europy

  • Wsparcie użytkowników w planowaniu podróży

  • Monitorowanie zapytań i zgłoszeń ze strony użytkowników systemu MXP

  • Cotygodniowy transfer danych z systemu MXP do SAP

  • Wsparcie w prowadzonych projektach

  • Optymalizacja procesów księgowych w obszarze podróży służbowych

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki