Młodszy specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży

Trenkwalder

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • tworzenie ofert techniczno-handlowych,

  • przygotowywanie wycen prac i produktów,

  • obsługa klientów,

  • przygotowywanie opisów technicznych produktów i technologii,

  • wspomaganie organizacji sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta,

  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań,

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w zastępstwie),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • duże możliwości rozwoju,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet benefitów: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną.

Ostatnia aktualizacja:
04.04.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie