Kelner / Barman

Orbis S.A.

Opis stanowiska

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli:

  • Dzielisz naszą pasję gościnności

  • Nie ustajesz w swoim rozwoju

  • Masz odwagę pójść dalej

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Szacunek i zaufanie są  dla Ciebie ważne

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • zapewnimy Ci umowę o pracę

  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć

  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach

  • damy możliwość rozwoju w światowej sieci AccorHotels

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na relacje z ludźmi,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • aktualna książeczka sanitarna.

 Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Oferujemy

MISJA

Obsługa gości w barze i restauracji.  Zapewnienie miłej atmosfery w barze i restauracji, dbałość o zadowolenie każdego gościa i dobrą atmosferę pracy,

NASZE MOTTO:

WE GROW FASTER IN NOVOTEL

Ostatnia aktualizacja:
05.03.2017

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo