Spedytor krajowy/międzynarodowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Rozwój kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami
  • Bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku Spedytora - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji w Polsce i w Niemczech
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, wyjazdy integracyjne

Numer referencyjny: SKM/PS/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja / Dystrybucja