Doradca Klienta

SKOK Centrum

Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Obsługa Klientów w zakresie depozytowym, kredytowym i ubezpieczeniowym
  • Obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi
Wymagania: Doświadczenie w obsłudze Klienta, mile widziane osoby z doświadczeniem w instytucjach finansowych Zaangażowanie w realizowane cele Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole Odpowiedzialność, dokładność i systematyczność Wykształcenie min. średnie Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office Wysoka kultura osobista Mile widziany kurs kasjera złotówkowego Oferujemy: Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Bankowość