Staż w Dziale R&D (DSS – Design Support Services)

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatnich lat) – preferowany Wydział Mechaniczny, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka, Mechatronika i pokrewne.

  • Znajomość PTC Creo 2.0

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania części plastikowych i metalowych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie

Wymagania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Konstruowanie/modyfikacja części za pomocą systemów CAD

  • Tworzenie rysunków wykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacje, materiały, etc.)

  • Modyfikacja dokumentacji technicznej, w szczególności rysunków wykonawczych

  • Ścisła współpraca z inżynierami produktu i inżynierami rozwoju produktu w celu rozpoznania wymagań klienta.

  • Uwzględnianie na etapie projektowania/dokumentowania optymalizacji procesów oraz kosztów

  • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania

  • Współpraca z poddostawcami

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Wsparcie w bieżących pracach działu R&D

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu:

    • Przetwórstwa tworzyw sztucznych

    • Metod statystycznej kontroli procesu

    • Industrializacji produktów

    • Prowadzenia projektów w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja