Doradca Klienta Biznesowego – Placówka Partnerska

Idea Bank S.A.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • profesjonalna i zgodna ze standardami banku obsługa klienta,

  • budowanie partnerskich relacji z klientami biznesowymi,

  • sprzedaż produktów i usług dedykowanych klientom sektora MSP w placówce partnerskiej banku.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • zależy Ci na rozwoju i poznaniu specyfiki pracy w bankowości,

  • interesujesz się produktami finansowymi i chcesz poszerzać wiedzę w tym obszarze,

  • cechują Cię komunikatywność, pozytywna energia oraz otwartość na potrzeby klienta,

  • systematycznie i konsekwentnie wykonujesz powierzone zadania,

  • kreatywnie i nieszablonowo podchodzisz do klienta,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • satysfakcję finansową z realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych dzięki systemowi wynagradzania obejmującemu podstawę i prowizje,

  • samodzielne stanowisko pracy, wsparte szkoleniami produktowymi i sprzedażowymi,

  • realną możliwość awansu opartą na przejrzystej ścieżce kariery,

  • pełną wyzwań pracę w zgranym, kreatywnym zespole, który z pasją realizuje powierzone mu zadania,

  • benefity: Multisport, karta medyczna oraz dostęp do platformy językowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta