Specjalista ds. Administracji

Beetsma Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola poprawności umów zawieranych z personelem zewnętrznym,

  • Naliczanie wynagrodzeń personelu zewnętrznego oraz tworzenie listy płac,

  • Zarządzanie procesem wypłaty wynagrodzeń, wyjaśnianie rozbieżności, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. pół roku doświadczenia na stanowisku związanym z kadrami i płacami bądź administracją

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Podstawowa znajomość prawa pracy

  • Solidność i rzetelność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,

  • Pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników,

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny.

  • Szkolenie oraz pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki

Wszystkich kandydatów prosimy o aplikowanie na ogłoszenie przesyłając swoje CV. Do wybranych kandydatów oddzwonimy.

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Human Resources / Kadry