Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

Leasing Team Sp. z o.o.

Stary Gostków

Nr ref.: 0012740
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Obecność przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych;
  • Systematyczny i kompleksowy dozór maszyn i urządzeń;
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej;
  • Obsługa i nadzór linii elektrycznej i elektronicznej;
  • Udział przeglądach, linii produkcyjnych;
  • Współpraca z działami oraz firmami zewnętrznymi w czasie serwisowania maszyn.

Oczekiwania:

Wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek to Automatyka;
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Znajomość sterowników PLC oraz systemów SCADA - preferowany Siemens S7 300/400 i WinCC;
Znajomość mechanizmów automatyki procesowej - układów regulacji automatycznej, pomiarowych, pętli prądowych, układów napędowych;

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP;
  • Znajomość sieci przemysłowych - Profibus DP i Ethernet;
  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferta:

  • Jasna ścieżka kariery;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Transport na wyznaczonych trasach.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Inżynieria