Inżynier Elektryk (Stacja Prób)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie prób na transformatorach mocy, przygotowywanie układów pomiarowych i zasilających;

  • Analiza i interpretacja otrzymanych wyników;

  • Ustalanie planów prób na podstawie specyfikacji technicznej klienta oraz odpowiednich norm;

  • Przygotowanie raportów oraz niezbędnej dokumentacji;

  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową;

  • Nadzór nad realizacją zadań stawianych zespołowi;

  • Wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości transformatora podczas prób końcowych;

  • Realizowanie zadań rocznych zgodnie ze wskazówkami przełożonego w ocenie rocznej;

  • Realizowanie zadań systemowych związanych z pracą inżyniera kontroli jakości.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne, mile widziana specjalizacja transformatory;

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki oraz zjawisk wysokonapięciowych;

  • Mile widziane uprawnienia SEP (przynajmniej 1kV);

  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane inne języki obce);

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, rzetelność;

  • Dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • Chęć rozwoju, zdobywania wiedzy, dociekliwość, logiczne myślenie;

  • Zachowywanie standardów bezpieczeństwa;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2018

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż