Starszy Specjalista Kontroli Jakości

ALTEN Polska

Główne zadania

  • Terminowe wykonywanie badań chemicznych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopeę, zasady GMP, GLP i DI
  • Interpretacja otrzymanych wyników w odniesieniu do wymagań i trendów
  • Przeprowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
  • Opracowywanie i sprawdzanie dokumentacji jakościowej (m.in. instrukcji, specyfikacji, procedur, analiz ryzyka, protokołów, raportów)
  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju, optymalizacji, walidacji i transferów metod analitycznych zgodnie z najnowszymi wymaganiami EU i ICH
  • Opracowywanie formuł obliczeniowych i ich walidacja (arkusze Excel / Custom Fields)
  • Opiniowanie części analitycznej dokumentacji rejestracyjnej z modułu 3
  • Wsparcie merytoryczne podczas audytów
  • Praca w systemach elektronicznych, np. LIMS, SAP, EQMS
  • Udział w projektach optymalizacyjnych, automatyzujących i usprawniających pracę w laboratorium

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Praktyczna znajomość technik analitycznych, m.in. chromatografia i spektrofotometria, wiedza w obszarze programu Empower
  • Bardzo dobra znajomość GMP, GLP, wymagań ICH i farmakopei
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Doskonała organizacja pracy własnej i dążenie do realizacji celów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Innowacyjność

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Kontrola jakości