Asystent/-ka ds. Sprzedaży – Akademia Sprzedaży

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Proponujemy:

  • Umowę o pracę

  • Program wdrożenia i opiekę mentora

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL

  • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert

  • Współpraca z działami operacyjnymi

Oferujemy

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami

  • Mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz studia kierunkowe

  • Energia i otwartość na współpracę z klientem

  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2017

Administracja biurowa, Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta