Pracownik produkcji - branża poligraficzna

August Faller Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • praca w czystych pomieszczeniach, bez przykrych zapachów,

  • stała temperatura na hali produkcyjnej ok. 21°C-22°C,

  • wydłużona przerwa,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • realna szansa na szybki awans (w ciągu ostatniego 1,5 roku w ramach rekrutacji wewnętrznych stanowisko zmieniło 30 osób)

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet Multisport,

  • dopłata do wypoczynku,

  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,

  • premie za polecenia nowych pracowników,

  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),

  • imprezy integracyjne,

  • przyjazna atmosfera pracy.

Wymagania

Zakres zadań:

  • proste prace produkcyjne,

  • pomoc przy obsłudze maszyn,

  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn.

Oferujemy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na produkcji (mile widziane),

  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną (mile widziane).

August Faller Sp. z o.o. w Łodzi funkcjonuje od października 2013 roku i stale rozwija swoje moce produkcyjne, wytwarzając do 750 milionów opakowań rocznie i zatrudniając już niemal 200 osób.

August Faller GmbH & Co. KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Numer kontaktowy: 603-988-095

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja