Pracownik magazynowy w centrum logistyki [rekrutacja online]

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko pracownik magazynowy w nowym centrum logistyki w Łodzi.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport, miłą atmosferę pracy i liczne benefity socjalne.

Zainteresowany? Spotkaj się z naszym konsultantem online, sprawdź co możemy Ci zaoferować i zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu!

Wymagania

oferujemy

  • stawkę 20 zł/godz. brutto + miesięczna premia 15%

  • pracę w pełnym wymiarze średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne

  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany

  • smaczny posiłek w trakcie pracy za 1 zł

zadania

  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

Oferujemy

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej

  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna