Magazynier / Operator wózka widłowego

Sapa Aluminium Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Realizacja procesów magazynowych

  • Należyte i staranne przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,

  • Przestrzeganie przepisów BHP i P.poż. oraz Regulaminu Pracy

  • Kontrola wyrobów gotowych pod względem ilościowym oraz stanu opakowań

  • Kontrola wyrobów, fabrykowanych komponentów oraz innych materiałów dostarczanych do Organizacji

  • Zapewnianie systematycznego i odpowiedniego magazynowania zakupionych wyrobów

  • Utrzymywanie czystości na magazynie i postępowanie zgodnie z wymaganiami odpowiednich przepisów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na obszarze magazyn

  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wszystkie warunki i świadczenia pracownicze realizowane w oparciu o Kodeks Pracy

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • Pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,

  • Karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2018

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna