Telemarketer

Man and Machine Software Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Telemarketera będzie odpowiedzialna za:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami

  • Umawianie spotkań dla Handlowców z klientami (NIC NIE SPRZEDAJESZ)

  • Nadzór nad terminarzem spotkań dla Handlowców

  • Raportowanie umówionych spotkań w systemie CRM

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i umawiania spotkań dla Handlowców

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych)

  • Doświadczenie w telemarketingu mile widziane

  • Nienaganna dykcja

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za umówione spotkanie)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Nienormowany czas pracy (idealny dla studentów)

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2017

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta