Specjalista ds. Logistyki

Ameet Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie przesyłek

  • Optymalizacja kosztów transportowych firmy

  • Wystawianie i kontrola dokumentów wysyłkowych

  • Codzienna współpraca z magazynem oraz działem produkcji

  • Współpraca z operatorami logistycznymi

  • Kontakt z klientami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunkowe

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość procesów logistyki i dystrybucji

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą

  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy

  • Możliwość udziału w szkoleniach (m.in. lekcje języka angielskiego)

  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci

  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak The Walt Disney Company, The LEGO Group.

  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2017

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja