Inżynier budowy

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem

  • przygotowanie przedmiarów robót

  • kierowanie pracą podległego zespołu

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bez doświadczenia (również stażystów po studiach)

  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych (np. karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku)

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca