Inżynier Budowy – Kierownik Projektu

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opis stanowiska

  • Praca na terenie Polski

  • Udział w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń

  • Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej

  • Tworzenie harmonogramu projektu

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu

  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Koordynacja pracy współpracowników, generalnego wykonawcy i podwykonawców

  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie

  • Nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami

  • Nadzór nad zamówieniami oraz zakupami

  • Bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami

  • Współpraca z biurem sprzedaży, oraz działem handlowym

  • Koordynowanie procesu odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo), uprawnienia

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procedur administracyjnych

  • Znajomość rynku kolejowego

  • Wiedza techniczna

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie CAD i Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, mobilność

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Znaczny zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,

  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • Stałe wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2016

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca