Kierownik Wydziału

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

  • organizacja, kierowanie i nadzorowanie pracą podległej komórki organizacyjnej, w tym m.in. za:

    • planowanie budżetu i zatrudnienia,

    • planowanie, nadzór i kontrolę nad terminowością i poprawnością realizacji zadań,

    • dobór, ocenę i motywację pracowników,

    • dzielenie się wiedzą i podnoszenie kompetencji podległych pracowników

  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości, rozwoju oraz optymalizacji pracy infrastruktury oraz systemów obsługiwanych przez Wydział

  • zarządzanie i nadzorowanie zmian w systemach obsługiwanych przez Wydział

  • kontrola realizowanych postanowień polityki bezpieczeństwa teleinformatycznego dla Spółki

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi / dostawcami w zakresie realizowanych przez Wydział zadań i projektów

  • nadzór nad prawidłowym poziomem świadczenia usług komórkom organizacyjnym / podmiotom zewnętrznym realizowanych przez Wydział

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze SAP BASIS

  • mile widziane:

    • znajomość specjalistycznej terminologii technicznej w języku angielskim

    • znajomość zasad zarządzania projektami

    • znajomość praktyk i zasad ITIL.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),

  • pracowniczy Program Emerytalny,

  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • ruchomy czas pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca