Pracownik wytwarzania leków

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • realizacja zadań produkcyjnych - obsługa maszyn, uzupełnianie komponentów

  • raportowanie do przełożonego

  • informowanie przełożonego o nieprawidłowościach zachodzących w procesie produkcyjnym

  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych bądź gotowość do ich wyrobienia we własnym zakresie

  • wykształcenie zasadnicze, techniczne, mechaniczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub magazynie

  • książeczka Sanepid (bądź gotowość do jej wyrobienia)

  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2400-2800zł brutto - zależne od doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej (+20% dodatek za pracę w godzinach nocnych)

  • bogaty pakiet socjalny (karta Lunch 200zł netto dodatkowo, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

  • premia roczna

  • praca w systemie 4-brygadowym (średnio 14 dni pracy w miesiącu)

Ostatnia aktualizacja:
31.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja