Kierowca krajowy C+E (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • transport drogowy powierzonym pojazdem zachowując bezpieczeństwo pracy oraz przestrzegając przepisów transportowych,

  • praca na "hakowcach"z przyczepą, z osią skrętną (możliwość przyuczenia),

  • jazda po terenie Łodzi i okolicach.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,

  • gotowość do pracy na "hakowcach".

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - NIE przez agencję pracy,

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • praca na dwie zmiany po 8 h/dzień, od poniedziałku do piątku.

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja, Transport / Spedycja