Pracownik produkcji

Grupa Progres

Łódź Konstantynów Łódzki Pabianice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkujących foliowe opakowania

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • brak przeciwwskazań do pracy w systemie czterobrygadowym

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownik produkcji mile widziane

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w jej ramach m. in. pełne oskładkowanie i ubezpieczenie, płatne urlopy)

  • badania lekarskie oraz pełne szkolenie BHP

  • po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę

  • pracę w systemie 4 brygadowym

  • stawkę godzinową 14 zł brutto + premie oraz różnego rodzaju dodatki

  • trzynaste wynagrodzenie

  • profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony agencji pracy

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja