Inżynier Elektryk / Inżynier R&D

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za konstrukcję oraz techniczną dokumentację dotyczącą części aktywnych silników indukcyjnych;

  • Zajmowanie się rozwojem portfolio produktów jak i utrzymywaniem dokumentacji w odpowiedniej jakości zgodnie z wymaganiami specyfikacji produktu przy jednoczesnym uwzględnieniu kosztów i możliwości wyprodukowania komponentów;

  • Zapewnienie zgodności produktów z obowiązującymi normami oraz wewnętrznymi kryteriami i procedurami dotyczącymi projektowania silników indukcyjnych;

  • Współpraca w ramach globalnego działu R&D, a także lokalnych działów odpowiedzialnych za wdrażanie nowego produktu do procesu produkcyjnego;

  • Utrzymanie i rozwój produktu, który w sposób efektywny kosztowo będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika, Elektronika oraz pokrewne);

  • Znajomość oraz zrozumienie aspektów związanych z konstrukcją elektryczną i projektowaniem silników elektrycznych;

  • Dobra znajomość narzędzi służących do projektowania części aktywnych silników elektrycznych (parametryczne/MES);

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office i narzędzi PDM (Product Design Management);

  • Zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Motywacja i orientacja na cele;

  • Analityczny i logiczny sposób myślenia.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż